همه چیز از سال 1392 آغاز شد…
با آرزوهایی بزرگ و با توکل به خدا شروع به کار کردیم. کل تجهیزاتمان یک دستگاه لیزر بود و سرمایه ای ناچیز! همه چیز برای ناامید شدن و پذیرفتن شکست مهیا بود. تا این که…

آریان مارکت چگونه به وجود آمد؟

آریان مارکت در سال 1392، میان سخت ترین روزهای عمرش متولد شد. هیچ گاه فراموش نمی کنیم که در ابتدا با سرمایه ای اندک شروع به کار کردیم. تنها با یک دستگاه لیزر. از نظر همکاران با تجربه ترمان پا گذاشتن در این راه پر فراز و نشیب، اصلا کار ساده ای نبود. مخصوصا با وضعیت تجهیزاتی ما در آن روزها.

وقتی همه چیز رای به عقب نشینی ما می داد

نداشتن تجربه و سرمایه کافی، از همان روزهای اول طعم سختی ها را تا حدودی به ما چشاند. بعد از آن تورم قیمیت ها بی ثباتی اوضاع اقتصادی بود که می خواست آرزوهایمان را به چالش بکشد. اما تیم آریان مارکت قوی تر از چیزی بود که نشان می داد. ما با پشتکار و تلاش شبانه روزی پیش رفتیم.

به لطف خدا و یاری همکاران عزیزمان، روزهای سخت را پشت سر گذاشتیم. و امروز با افتخار در کنار بهترین و باتجربه ترین رقیب هایمان می درخشیم.

در حال حاضر هم به خاطر کیفیت عالی و قیمت مناسب محصولات مان جایگاه ویژه ای را میان لیزرکاران عزیز کسب کرده ایم. با ارائه محصولاتی از قبیل انواع ورق، چسب، ابزارآلات، قطعات لیزری و … در سریع ترین زمان ممکن اعتماد مشتریان عزیزمان را جلب نموده ایم.

امروز می دانیم که راه درازی در پیش است. اما از همان ابتدا یادگرفته ایم که امیدمان را از دست ندهیم. و برای آرزوهای بزرگ مان تلاش کنیم.

تمام سعی ما این است که با مطابق با نیازهای شما خدمات مناسب ارائه کنیم. در واقع آریان مارکت یک فروشگاه اینترنتی معمولی نیست.خرید از آریان مارکت، آغاز یک دوستی صمیمانه و پایدار

معمولا همه ما بعد از خریدن محصولات مورد نیازمان از یک فروشگاه اینترنتی، در صورت دریافت محصول سالم و باکیفیت تعیین شده، ارتباطمان را با فروشگاه کمرنگ تر و در نهایت قطع می کنیم.

اما در آریان مارکت شرایط فرق می کند. ما سعی در شناختن دقیق نیازها و سلیقه شما عزیزان هستیم. به این ترتیب ناخودآگاه بهترین محصولی که می تواند نیازتان را برطرف کند به شما پیشنهاد می دهیم. و این آغاز یک دوستی پایدار است. بنابراین می توان گفت که آریان مارکت یک فروشگاه اینترنتی معمولی نیست.

حرف آخر

همیشه در زندگی افرادی هستند که شما را از ادامه مسیر ناامید کنند. گاهی آرزوهایتان را به تمسخر می گیرند و می خندند. گاهی از در نصیحت وارد می شوند. بعضی وقت ها عینک به چشم می زنند و شرایط را زیر ذره بین خودشان محک می زنند. ژست مشاورها را می گیرند و… خلاصه خیلی ها هستند که می خواهند جلوی شما را بگیرند که پا به جاده موفقیت نگذارید. گاه با بهانه های دلسوزانه، گاه با حسادت های رقیبانه.

باید بگوییم که به هیچ کدام از این حرف ها اهمیت ندهید. به ندای قلب تان گوش کنید تا همیشه موفق شوید. کاری را انجام دهید که می دانید درست است.