ثبت سفارش برای ارسال محصول

برای ارسال محصول باید ابتدا به فروشگاه اینترنتی آریان مارک مراجعه نمایید. مراحل ثبت سفارش را طی کنید. برای اطلاع از نحوه ثبت سفارش کلیک کنید.

نحوه ارسال محصول در آریان مارک به این گونه است که بعد از ثبت سفارش زمان و شیوه ارسال از طریق کارشناسان ما به مشتریان عزیز اطلاع رسانی خواهد شد.

فروشگاه اینترنتی آریان مارک با افتخار اعلام می دارد که به تمام نقاط کشور ارسال محصول دارد. از نظر کادر فروش آریان مارک، هر فردی از هر نقطه ایران که در وبسایت ما ثبت سفارش انجام دهد، باید محصول به دستش برسد.

از نظر ما کیفیت خدماتی که مشتریان از شهرهای دورتر از آریان مارک دریافت می کنند، باید با کیفیت خدمات مان در تهران و شهرهای اطراف یکسان باشد.

بعد از هماهنگی این امکان برای شما فراهم شده است که زمان دل خواه تحویل محصول را خودتان انتخاب کنید.

ممکن است برای محصولی ثبت سفارش انجام دهید که د رانبار موجود نیست. در  این صورت، پس از عملیات ثبت سفارش، از فروشگاه آریان مارک با شما تماس خواهیم گرفت. و زمان موجودیت محصول در انبار را به شما اطلاع می دهیم. د راین صورت دو حالت پیش می آید:

  1. اگر زمان اعلام شده برایتان مناسب بود، پروسه خرید طبق روال عادی پیش می رود. و بلافاصله پس از آمدن محصول به انبار، زمان تحویل کالا با شما هماهنگ می شود.
  2. اگر زمان اعلام شده برایتان دیر است، روند خرید شما متوقف شده و مبلغ پرداختی شما (بابت ثبت سفارش) به طور کامل به حسابتان واریز می گردد.

بعد از ثبت سفارش کارشناسان ما محصول را با به صرفه ترین روش ممکن برای شما ارسال خواهند کرد.

در صورت خرید بالای پنج میلیون تومان فقط نصف هزینه حمل و نقل از شما دریافت می گردد! و نصف دیگر به عهده فروشگاه آریان مارک می باشد.